Stoliczku nakryj się!

Od kilku lat przyjaźnię się z, coraz bardziej rozpoznawalnym na rynku, konstruktorem i projektantem różnego rodzaju akcesoriów audio. Jest nim pan Janusz Rogoż, właściciel i szef firmy Rogoz Audio, która powstała w 2007 roku. Dzieje tej firmy sięgają lat 80-tych i 90-tych, kiedy to Janusz Rogoż, z wykształcenia plastyk i muzykolog zdobywał doświadczenia zarówno jako audiofil, jak i pracownik Filharmonii Śląskiej. Proponuje On produkty związane z tłumieniem wibracji – nóżki, półki, platformy, stoliki, standy. Są to bardzo ekskluzywne akcesoria, mające wielokierunkowo wspomagać muzykę w jej pięknie. Ich szczególną cechą jest solidne wykonanie, piękny design, pozytywny wpływ na dźwięk, a także, co ważne, bardzo przystępne ceny.

Kilkakrotnie w ciągu ostatnich lat, zwracałem się do Janusza (pozostajemy w przyjaźni) z prośbą o poradę lub o dostarczenia odpowiednich dla mojego systemu akcesoriów. Mój system audio się rozbudowywał, więc ewoluowały również elementy dostarczane przez Janusza: platforma antywibracyjna, standy pod kolumny. Ostatnim nabytkiem jest wielopółkowy stolik, na którym postawiłem swoje najcenniejsze audiofilskie zdobycze.

Moja opinia jest jedna i niezachwiana. Nowoczesne, profesjonalne, pięknie i estetycznie wykonane przedmioty dodały mojemu systemowi tego, czego wcześniej nie słyszałem w takiej skali. Przestrzeń, nisko schodzący, barwny bas, kapitalny środek. Panie Januszu, czapki z głów!

Link do ogólnego opisu stolika ze strony Rogoz Audio: http://www.rogoz-audio.com/Products/20/24/STOLIK-ANTYWIBRACYJNY-ROGOZ-AUDIO-4SPB4-BBS.html

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *